ELEKTRONICZNY REGULATOR WILGOTNOŚCI

ELEKTRONICZNY REGULATOR WILGOTNOŚCI EH-1a:

Elektroniczny regulator wilgotności EH-1a znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie konieczne jest precyzyjne określenie zadanej wartości wilgotności oraz jej odczyt. W porównaniu do mechanicznego czujnika wilgotności HG-MINI jest to rozwiązanie umożliwiające zarówno określenie nastawy wartości wilgotności względnej w maksymalnym zakresie pracy (od 0%RH do 100%RH) jak i odczyt zarówno mierzonej temperatury jak i wilgotności względnej. Regulator posiada także możliwość retransmisji zebranych sygnałów pomiarowych do dalszego wykorzystania. Jest to także nieodzowne narzędzie do kontroli i pracy według wilgotności bezwzględnej x [g/kg].

 

Zasada działania:

Regulator wilgotności EH-1a składa się z dwóch niezależnych elementów. Pierwszym jest zasilana prądem jednostka główna wyposażona w wyświetlacz, przekaźniki oraz elementy sterujące układem. Drugą częścią jest podłączony do jednostki głównej poprzez 2-zyłowy kabel ekranowany czujnik wilgotności. Jest zabudowany w osobnej skrzynce oraz wyposażony w sygnał wyjściowy 4-20mA.

 

Parametry ogólne:

Zakres pomiarowy wilgotności względnej

0-100 % RH

Błąd pomiaru

0,1% RH

Liczba nastaw

3 stopnie pracy

Temperatura otoczenia

0-60C

Zasilanie

230VAC, 3VA

Klasa ochronna

IP65


Elektroniczny regulator wilgotności EH-1a występuje w opcji do montażu na ścianie bądź urządzeniu lub w opcji z czujnikiem kanałowym.

 

 

Kontakt z nami

Napisz do nas